Paljasken

De geluksdag van StuBru: anti-reclame voor krasbiljetten

Het idee was goed:

Op ongeluksdag vrijdag de dertiende zorgt Studio Brussel voor geluk. Als je één van de verstopte Studio Brussel presentatoren weet te strikken, krijg je 100 krasbiljetten. En aangezien één geluksbiljet 40.000 euro waard kan zijn wordt vrijdag de dertiende misschien jouw geluksdag.

astro_091110De studio reporters Stijn en Linda reden dus Vlaanderen af en gaven pas op het allerlaatste moment hun locatie prijs. Elk uur stond een ander sterrenbeeld in de spotlight, om de link met het krasbiljet genaamd Astro te leggen. Steenbokken konden zo, tussen 12 en 13 u op zoek naar Linde in Leuven. Kreeg je Linde daar als eerste steenbok te pakken, dan mocht je honderd krasbiljetten krassen.

Regelmatig schakelde men van de studio over naar de reporter ter plaatse om te horen, wat het resultaat van het ijverig gekras was.

En toen bleek dat niet alleen ìk gewoonlijk pech heb met krasloten. Ook de Nationale Loterij zélf greep -voor zover ik gehoord heb althans- ook naast de grote prijzen. Toen ik om 13 uur luisterde was het hoogste bedrag dat met honderd loten werd gekrast 70 euro. Daarvoor hoorde ik bedragen van 30 of 50 euro. Ik zal wellicht niet de enige geweest zijn, die dat belachelijk lage bedragen vindt, om honderd loten gekrast te hebben.

Ik laat ik me niet verleiden door krasloten. Op Nieuwjaar kras ik er wel eens eentje. Bij wijze van prijsje delen we die uit tijdens een familiequiz of zo, maar altijd zonder resultaat. Daarom zal ik er nooit mijn geld aan spenderen. Voor de nationale loterij is het nu wel érg spijtig dat deze reclamestunt net het bewijs toont dat de kans dat je iets wint met die krasloten bijna onbestaande is. En dat de bedragen die je kan winnen met moeite te kostprijs van je kraslot dekken.

Geen verwante bijdragen.

Leave a Reply




Spam Protection by WP-SpamFree